Naše programy

Naše programy koncipujeme tak, aby vycházely z přání a potřeb našich klientů. Vytváříme je pro týmy i jednotlivce tak, abychom se zaměřili na slabá místa a postupně je společně s Vámi dovedli k dokonalosti. Určitě doporučujeme kombinaci pohybu a koučování, které jsou velmi potřebné pro sportovní přípravu aktivního sportovce či oblast komunikace, nebo je také vhodná kombinace vystupování a etikety, která se hodí více do prostředí byznysu a obchodu. Ale nejen firmy potřebují vědět, jak správně mluvit a jak se správně chovat, jejich zaměstnanci často potřebuji individuální koučink, který jim pomůže vyřešit některé jejich osobní nastavení, či se postarat o jejich správné stravovací návyky, pohyb a kondici. A naopak to samé platí i u sportovců. I Ti by měli vědět a znát (obzvlášť reprezentační tým, který zastupuje mnohdy naši republiku), jak se mají chovat, jak mají hovořit, jak se oblékat či jak mají stolovat. To je mnohdy pro některé velký oříšek. A proto jsou tady naše kurzy, lekce, programy, které můžeme nakombinovat dle vašich představ. Náš program JIK Group spolu s lektory Vám připraví zajímavý, efektivní a účinný program přímo na míru.

Pohybové programy

Programy jsou koncepčně sestaveny tak, aby cvičení bylo efektivní a účelné. Současně se jedná o krátkodobé programy s nastavitelnou frekvencí cvičení nebo dlouhodobou spolupráci s připraveným programem na míru zákazníka.  Jsou zaměřené na výuku správného cvičení, odstranění svalových dysbalancí, rozvoj síly, mobility, koordinace a zlepšení kondice. Výhodou našich lekcí a programu je bezesporu vzájemná návaznost a postupný progres. Na tvorbě našich programů se podílí celý náš tým. Podílejí se na nich odborní lektoři a trenéři z oblasti tělesné výchovy, fitness, sportovního tréninku a fyzioterapie.

Vystupování, prezentace, komunikace

Obsahem kurzu je například jak na sobě pracovat, aplikace metod vystupování, hlasitost, gesta, hlas, dýchání, artikulace, modulace, intonace, monotónnost, hlasitost, oční kontakt, vstřícná gesta, držení těla, řeč těla, sebejistota, výrazové prostředky, pomůcky, celkový dojem – na interpersonální komunikaci, možnost prezentace svého zařízení nebo sebe samotného, trénink jednotlivých výstupů.​ Dalšími doplňkovými tématy je autentický a přesvědčivý projev, soulad verbálního a neverbálního vyjadřování, zvládnutí trémy a posílení jistoty vystupování, schopnost zaujmout a udržet pozornost posluchače. Společně s tímto tématem učíme pravidla etikety, rétoriku i tvorbu image. Kurzy jsou určeny pro firmy, manažery, podnikatele, reprezentanty firem, obchodní zástupce a každého, komu záleží na tom, jak působí na své okolí. Další nadstavbou je pokračování tohoto semináře Rétorika a vystupování, který nestačí jako jednodenní seminář, ale je potřeba dlouhodobější spolupráce. V těchto dalších sezeních se zaměřujeme na práci s větším publikem a ovládání vyššího společenského protokolu. Účastník bude připraven na slavnostní projevy, veřejná vystoupení, práci s mikrofonem a před kamerou, vyšší společenský protokol v rámci společenské módy a bude znát obchodní a společenskou etiketu.

Etiketa a společenské chování

Hlavním tématem programu jsou základy společenského chování, stravování a oblékání. Především šaty dělají člověka a obzvlášť když se jedná o obchod a byznys. Styl a kultura v oblékání (muž/žena), image styl osobnosti, základy společenské a obchodní etikety – to jsou nejdůležitější témata. Seminář můžeme rozšířit dalšími doplňkovými tématy na přání zákazníka – oblast barev, doplňky a módní trendy, dále business šatník pro Vaše Já, firemní dress code a společenská etiketa. Během našich školení každý zjistí, kde má v těchto oblastech své silné stránky, v čem tkví jeho slabiny a jak na nich pracovat. Naše klienty školíme tak, aby všechny získané informace dovedli aplikovat v praxi a byli připraveni elegantně zvládnout každou situaci.

Chceš začít a potřebuješ poradit, co je pro tebe nejvhodnější? Najdi si čas a domluv si konzultaci. Společně pak nastavíme postupné kroky, díky kterým docílíme toho, co od našich programů očekáváš.  Máš-li zájem napiš nebo zavolej a domluvíme si termín konzultace!